İçeriği sosyal hesaplarında paylaş

EĞLENCE

Cadılar Bayramı Akımı : Joker Makyajı Sosyal Medyanın Yeni Akımı

Cadılar Bayramı Akımı : Joker Makyajı Sosyal Medyanın Yeni Akımı

Cadılar Bayramı Akımı haline gelen Joker Makyajı Sosyal medyada hızla yayıldı, sosyal medya ile de sınırlı kalmayıp sokaklara kadar taştı. Vizyona girdiği 4 Ekim’den bu yana hem çok tartışılan hem de dünya genelinde gişe rekorları kıran anti-kahraman filmi olan Joker, şimdi de makyajıyla gündeme geliyor.  Başrol oyuncusu Joaquin Phonenix’in makyajı Cadılar Bayramı’nda her yaşa grubundan insanın en çok tercih ettiği makyaj oldu.

Oscar adaylığına garanti gözüyle bakılan Joker, şiddet ve müzik tartışmalarından sonra yeni bir konuyla gündemde.

Filmde Joaquin Phoenix’in canlandırdığı Arthur Fleck karakterinin makyajı Cadılar Bayramı döneminde en çok tercih edilen makyaj tarzı oldu.

CADILAR BAYRAMI NEDİR?

Her yıl 31 Ekim‘de kutlanan Cadılar Bayramı, öncelikle Pagan sonrasında da Hristiyan kökleri olmasına rağmen günümüzde evrensel bir şölen halini aldı. Çocukların, genellikle korkunç kostümler giyerek, kapı kapı dolaşıp şekerleme ve harçlık topladığı bayram, şimdilerde Cadılar Bayramı temalı partilerle gündemde.

Genç iş insanı Hacı Sabancı da geçtiğimiz günlerde ev sahipliğini yaptığı Cadılar Bayramı partisinde Cadılar Bayramı Akımı ‘na kapılarak kız arkadaşı Nazlı Kayı ile Joker ve Harley Quinn oldu.

Joker Makyajlı Paylaşımlardan Bazıları

 

İçeriği sosyal hesaplarında paylaş

Çok bilmeye meraklı, az bilen insan. Kimliği belirsiz admin kişisi.

Yorum Yazın