İçeriği sosyal hesaplarında paylaş

EĞLENCE

En iyi Viral Videolar : Tüm Zamanların En Popüler Akımları

En iyi Viral Videolar : Tüm Zamanların En Popüler Akımları

Sosyal medya kullanıcı ve takipçileri eğlenmeyi çok seviyor. Sürekli yeni yeni akımlar ortaya çıkıyor.  Bunların bazılarının etkisi aylar sürerken bazıları pek ses getirmiyor. Ancak, bu videolara bakıp gülüp eğlenmemizi etkilemiyor. İşte, son yıllarda internet dünyasının altını üstüne getirmiş akımlar. Elbette bu videoların Viral hale gelmesinin altında yatan sebepler var bu konuyla ilgili Sosyal Medya Akımları Nasıl Ortaya Çıkıyor? Neden Hızla Viral Oluyor?  başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Tüm Zamanların Viral Videolarında 1 Numaramız

#1 Harlem Shake!

Orjinal video viral olduktan hemen sonra on binlerce insan benzer videolar çekerek Harlem Shake’i bir akım haline getirdi.

Old but gold dedirten akımın en iyi örnekleri bunlar.

Bizimki de hiç fena olmamış hani 🙂

 

#2 Chatroulette Lady Gaga

Chatroulette ‘i hatırlar mısınız  bilmiyorum. İnsanların random eşleşerek sohbet ettiği bir uygulama. Merak edenler şuradan ulaşabilir https://chatroulette.com/  Bu uygulama üzerinde sıradan bir sohbet oturumu gerçekleştiren üyeleri bir sürpriz bekliyordu. Karşılarına SteveKardynal adlı YouTuber çıkageldi ve dünya 3 dakika 45 saniye güzelleşti.

#3 Charlie Bit My Finger

Herşey bir babanın çocuklarını videoya alıp youtube’a atması ile başladı. Sonrasında önlenemez bir akım haline geldi.

Video öyle viral oldu ki çocuklarla çocuk olan onlarca insan benzer videolar çekip yayınladılar 🙂

 

#4 But First Let Me Take A Selfie

Öncelikle aşağıdaki video akımın çıkış noktası. Selfie adında ki bu şarkıyı tiye alan bir çok video çekildi. Ardı ardına Vine’lar ile viral haline gelen bu akımın çok başarılı örneklerini aşağıda veriyoruz. Mutlaka göz atın.

 

 

 

#5 Kiki Dance

Random gülme isteği uyandıran video şeysi. Bunu yaparken ölenler var abi ya. Şaka gibi resmen. Hareket halindeki araçtan çıkıp dans etmek nedir. Yapacak bir şey yok en popüler olan, viral videolar başlığı altında Kiki Dance ‘a yer vermemek olmazdı.

Burada olmalıydı dediğiniz popüler bir akım mı var? Yorum alanına yazın 😉

İçeriği sosyal hesaplarında paylaş

Çok bilmeye meraklı, az bilen insan. Kimliği belirsiz admin kişisi.

Yorum Yazın