İçeriği sosyal hesaplarında paylaş

Cafe

Haluk Levent İntihar Eden Baba için “Katil“ dedi. Sosyal Medya Karıştı

Haluk Levent İntihar Eden Baba için “Katil“ dedi. Sosyal Medya Karıştı

Baba Selim Şimşek ile 9 yaşındaki Ceren ve 5 yaşındaki Ali Çınar’ın cesetleri el ele bulundu, anne Sultan Şimşek’in banyoda yaşamını yitirdiği öğrenildi. Selim Şimşek’in bıraktığı mektup ise ailenin geçim sıkıntısı çektiğini işaret ediyor: “Herkesten özür diliyorum ama artık yapacak bir şeyim yok. Hayatımıza son veriyoruz.” Yaşanan bu üzücü hadiseden sonra gerek sosyal medya gerek yazılı ve görsel basın bu haberden sıkça bahsetti.

Haluk Levent “Katil“ dedi.

Fatih’te yaşanan siyanürle intihar eden 4 kardeşin haberlerinin arkasından yaşanan bu ikinci intihar vakası, özellikle sosyal medya üzerinde çokça konuşuldu ve halen konuşulmaya devam ediyor.

Konu ile ilgili duygu ve düşüncelerini Twitter hesabından dile getiren Haluk Levent , Baba için “Katil” dedi. Ve sosyal medya bir anda karıştı. Twitter’ı ikiye bölen “katil” ifadesinin ardından değerli sanatçımıza destek de geldi, tepki de. Öncelikle bu Tweet’lerden bir kaçına bakalım sonra devam edelim.

Tepkiler Ardına ardına geldi

 

 

Elbette çok sayıda destek de geldi

Sonuç olarak biz de Haluk bey’e katıldık. Her ne kadar Ülkede yaşam şartları hiç de iyi değilken, insanlar nice zorluklar içinde yaşıyor da olsalar, bu gibi bir sebeple, hatta hatta sebebi her ne olursa olsun, bir insanın bir başka insanın yaşam hakkı konusunda söz sahibi olamaz. Burada Babayı bu duruma iten şey çaresizliğidir bu bir gerçek ancak çocuğunun yaşam hakkını elinden almış olması ise düpedüz cinayettir.

 

İçeriği sosyal hesaplarında paylaş

Çok bilmeye meraklı, az bilen insan. Kimliği belirsiz admin kişisi.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * olarak işaretlendi

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>